Termostaty

Poloautomatický termostat zabudovaný na boku panelu ETER00A1

Programovatelný poloautomatický termostat s možností útlumu na 7hodin o 4°C (Ekonomický). Dodává se včetně přívodního kabelu se zástrčkou. Označení panelu AR. Komunikuje s GSM modulem.


Základní technická specifikace:
Rozsah řízení teploty:5°C – 30°C
Spínavý proud:AC 230V, 13A


Mechanický pokojový termostat TC116/16A

jde o jednoduchý prostorový termostat se signalizačními diody. V momentě, kdy je požadavek na topení, tak svítí LED dioda červeně. Pokud je zapojen do napájení a panely akumulují LED dioda svítí zeleně. Pokud nastavíte termostat na OFF / vypnuto, termostat také vypne LED diodu. V momentě, kdy je požadavek na topení, tak svítí LED dioda červeně. Pokud je zapojen do napájení a panely akumulují LED dioda svítí zeleně. Pokud nastavíte termostat na OFF / vypnuto, termostat také vypne . Komunikuje s GSM modulem. Cena je 340,- Kč bez DPH

Základní technická specifikace
Rozsah řízení teploty:OFF až 30°C
Spínavý proud:AC 230V, 16A
Řízení:jednoduché
Přesnost teploty:ca. + - 0,5 °C
Krytí / třída isolace:IP30/II

 

Digitální pokojový termostat TC2016+2x Baterie s týdenním programováním

Programovatelný pokojový termostat umožňuje nastavit týdenní časové úseky a tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu. Tento přístroj umožňuje naprogramování jednotlivé dny v týdnu s denním a nočním režimem. Digitální termostat nekomunikuje s GSM modulem. Cena 989 Kč bez DPH.         

Základní technická specifikace:
Rozsah řízení teploty:5°C  až 40°C
Přesnost teploty:0,1°C
Spínání:AC 230V, 16A
Řízení:jednoduché
Režim termostatu:prostor
Krytí:IP 30
Napájení:Baterie 2x
 

 


Inteligentní pokojový termostat xComfort / RF vzdálené ovládání

Jde o inteligentní termostat xComfort od mezinárodního výrobce EATON, instaluje se na zeď nebo volně, není nutný elektrický kabel, funguje bezdrátově a lze jej ovládat mobilním telefonem/tabletem i vzdáleně. Kolečko na termostatu umožňuje rychlou změnu  +-3°C a také přepínač na noční/denní mód. Informace o ceně poskytujeme na naší infolince.

Termostat lze programovat do úplného detailu a přesnosti. Můžete jej i vzdáleně řídit. Např. si zatopte, když jedete domů z dovolené a přivítá vás tak teplo domova. Nevyžaduje GSM (ani placená SIM karta). Zároveň vidíte historii teplot. Na displeji mobilu/tabletu můžete ovládat více topení v domě najednou. Opravdu chytré a úsporné řešení přesného a pohodlného vytápění. A díky 1 chytré řídící jednotce můžete současně přidat ovládání světel, zásuvek, rolet, žaluzií a dalších prvků a mít tak chytrý dům, inteligentní domácnost.


Základní technická specifikace
Rozsah řízení teploty:0°C – 40°C
Napájeníbaterie 2x AAA
Řízení:vytápění
Přesnost teploty:ca. 0,1 °C
Obsahuje vlhkoměrmožnost (+400,-)
Krytí / třída isolace:IP20

 


 

Termostat SALUS ovládání přes mobil iT500 1 zóna a 2 zóna na druhou zónu je termostat iT300


iT500 Internetový termostatiT500 je inovativní regulátor teploty s možností ovládání pomoví internetu, stejně jako přímo na termostatu. Chcete-li ovládat iT500TR pomocí internetu, je nutné nainstalovat a spárovat termostat, přijímač a bránu, která musí být připojená k internetu.

VLASTNOSTI: termostat ovládaný přes internet prostřednictvím počítače nebo mobilu, zdarma aplikace i účet na serveru SALUS, bezdrátová komunikace na frekvenci 868 Mhz, ekonomická funkce a režim dovolená, možnost nastavit 3 časy zapnutí a vypnutí cirkulace TU, nastavení až 6 teplotních

3 varianty nastavení:
- 1 oběh ÚT - 1 zóna
- 2 oběhy ÚT - 2 zóny  (potřebné čidlo iT300*)
- 1 oběh ÚT a cirkulace TUV

CENA iT500 je 4627,- Kč , CENA iT300 je 720,- Kč

 

SALUS iT600 Smart Home

KL08RF bezdrátová svorkovnice pro zónovou regulaci, pro 8 zón topných okruhů pro panely EVO a dalších 32 okruhů. Termostat VS10WRF pro 1 okruh topení možnost až 8 okruhů. Universální internetová UGE600 brána pro systém iT600RF umožňuje ovládání přes chytrý telefon, tablet atd. Bezdrátový přijímač RX10RF může být použitý k ovládání až dvou kotlů nebo jiného elektrického zařízení. Okenní senzor OS 600 pro jedno až více oken. Několika inteligentní zásuvkami Smart Plug můžete přes mobilní aplikaci ovládat světla, televize, kávovar atd. Cena je na vyžádání.


Výsledek obrázku pro salus iT600


 

 


 

Mechanický pokojový termostat RTR - E 3502/16A

Jde o mechanický termostat od německého výrobce Eberle, instaluje se na zeď, elektrický kabel je pod omítkou nebo v lištách na omítce. K montáži na omítku je zapotřebí vložit pod termostat ještě instalační rámeček. Komunikuje s GSM modulem. Cena 490 Kč bez DPH.

Základní technická specifikace
Rozsah řízení teploty:5°C – 30°C
Spínavý proud:AC 230V, 16A
Řízení:vytápění / chlazení
Přesnost teploty:ca. + - 0,5 °C
Krytí / třída isolace:IP30/II


Digitální pokojový termostat Eberle Instat + 2R7/16A- 2x Baterie a 3R7/16A- Napájecí napětí 230V

Programovatelný pokojový termostat umožňuje nastavit časové úseky(až šest denně) a teploty tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu. Po dokončení instalace a zapnutí přístroje si přístroj automaticky nastaví správný čas a v automatickém režimu provozu bude řídit váš systém vytápění podle předem nastaveného programu 1. Teplota je řízena na základě snímání teploty vzduchu. Přístroj zapne topení, jakmile teplota klesne pod nastavení termostatu, a vypne ho po dosažení nastavené teploty. Přístroje INSTAT+2R7 a 3R7 je programovatelný pokojový termostat s funkcí programování na 7 dnů nebo na dny 5:2. Tento přístroj umožňuje naprogramovat odlišné programy pro pracovní dny a víkendy a také různé naprogramování jednotlivě dnů v týdnu. Digitální termostat nekomunikuje s GSM modulem. Cena 1850 Kč bez DPH

Digitální termostat Eberle Instat + 2R7 a 3R7

 

Základní technická specifikace:
Rozsah řízení teploty:7°C – 32°C
Přesnost teploty:0,1°C
Spínání:AC 230V, 16A
Řízení:vytápění/chlazení
Režim termostatu:prostor
Krytí:IP 30
Napájení:2x1,5(AA)

                                                                                                                                                                                             Zajímá Vás úspora u Vás? Využijte Poptávkový formulář


 
  
  
  
  
  

 


 


 


Kolik
ušetříme?