Reference/Fotogalerie

Zdravím. Před 8 lety jsem si pořídil topení EVO, se kterým jsem spokojen. Nyní chci dovybavit přístavbu / podkroví opět Vaším topením. Prosím o zaslání ceníku vašich produktů. Děkuji Líbenek.


Dobrý den,

prosím o zaslání cenové nabídky na 1 vhodný panel EVO dle parametrů. Před cca 6ti lety jsem u Vás zakoupila panely do RD a byla jsem velmi spokojená. Nyní bych ráda koupila panel do obyvacího pokoje. Je možná sleva za věrnost? :)


Dobrý večer pane Kožnar,

pro provedení objednávky bych využil platby předem s využitím dané slevy, předpokládám budeme-li spokojeni jako naši sousedi kteří mají obměněný vašimi výrobky celý byt  bych provedl další objednávku.


Děkuji za cenovou nabídku na  topení . S výslednou  cenou jsem spokojen.

 Až podepisu  kupní sml a dostanu klíče od bytu  (cca14dni), tak vás budu znovu kontaktovat a po prohlídce bytu bychom udělali závaznou objednávku. Hezký den. S.Beránek. 

Dobrý den p.Kožnar,

chtěl jsem vám sdělit že topení od vás funguje perfektně a jsem spokojen.Zatím jsem nastavil 15 stupnů a temperuji a je to znát,příznivě vypadá i spotřeba.  Hezký den J.Městka


Dobry den pane Koznar,
Od objednani az po dodani naprosto profesionalni komunikace,vse odborne vysvetleno,rychla doprava,dobre zabaleno a velmi kvalitni radiatory.Maximalni spokojenost. Vsem doporucujeme.''
Prejeme pekny den pane Koznar a jeste jednou moc dekujeme za velmi profesionalni jednani.Plavskijova

Dobrý den,

Ráda bych se zeptala, zda je možné s Vaší firmou zahájit spolupráci. Díky mé profesi se neustále setkávám s nemovitostmi vyžadující rekonstrukce apod. Vzhledem k tomu, že s Vaším produktem jsem spokojená, bych ho ráda nabízela i svým klientům. Momentálně jsem ho doporučila panu Honzovi Černému z Trutnova, který si způsob vytápění EVO následně objednal.  

S pozdravem Klára Špetlováfototopeni  (0 kB)


 


 


 


Kolik
ušetříme?